Ulusal Tıp Eğitimi Sempozyumu 2015

  • Güncelleme
  • 06.03.2018

Değerli Meslektaşlarım,

Ulusal Tıp Eğitimi Sempozyumu 06-08 Mayıs 2015 tarihlerinde Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi ev sahipliğinde Konya’da gerçekleştirilecektir.

Tıp Eğitimi ve Bilişimi Anabilim Dalının on yılı aşan birikimi, fakültemizin otuz yılı aşkın hekim yetiştirme ve bölge halkına hizmet deneyimi, şehrimizin çok eskilere dayanan ilim ve irfan merkezi olması özellikleri nedeniyle Tıp Eğitimi buluşmasının ev sahipliğini yapacak olmaktan özel bir memnuniyet duymaktayız.

Tıp Eğitimi özel şartları ve gerekleri ile pek çok paydaşı olan, şimdilerde herkes tarafından tartışılan bir alandır. Bu sempozyumda “Tıp Eğitiminde Teknoloji Kullanımı” teması etrafında bir kez daha tıp eğitimini farklı bir yönüyle tartışacağız. ‘Bir yer var doğrunun ve yanlışın ötesinde. Seninle orada buluşacağız’ diyor Mevlana. Biz de tıp eğitiminde bireysel doğru ve yanlışlarımızın ötesindekileri konuşup, tartışmanın önemine inanıyoruz. Gönlünü, emeğini, aklını ve geleceğini tıp eğitimine bağlayan herkesi sempozyuma davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Ahmet ÖZKAĞNICI

Necmettin Erbakan Üniversitesi

Sempozyum Eşbaşkanı

 

 

Doç. Dr. Levent ALTINTAŞ

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi

Tıp Eğitimi AD

TEGED Başkanı

Sempozyum Eşbaşkanı

Prof. Dr. Muzaffer ŞEKER

Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü

Sempozyum Onursal Başkanı

 

Sempozyum Bildiri Kitapçığı