Dernek Üyeliği Başvurusu

TIP EĞİTİMİ GELİŞTİRME DERNEĞİ (TEGED) ONLİNE ÜYELİĞİ BAŞVURU FORMU

Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği elektronik üyelik başvuru formudur. Dernekler Kanunu gereğince üyelik başvuru koşullarınızın 1 ay içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Tamamlanamayan üyelik başvuruları süre sonunda iptal edilecek olup yeniden başvuru yapılması gerekecektir.

Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Tüzüğü

MADDE 5. Üyelik ve Koşulları

1. Dernekler kanununa göre üye olmalarına engel hali olmayan,

  1. Tıp Fakültelerinde halen çalışmakta olan ve emekli olan öğretim üyeleri,
  2. Tıp Fakültesi mezunları ve öğrencileri,
  3. Tıp eğitiminin gelişmesine katkı sağlayabilecek uygun nitelikteki kişiler derneğe üye olabilir.

Derneğe üye olmak için yaptığı başvuru gündeme alınarak yapılan toplantıda Yönetim Kurulunun olumlu oylarını almış olmak gerekir. Yönetim kurulu olumsuz kararın gerekçesini açıklamak zorunda değildir.

Üyelik Aidatı

Dernek 2022 yılı üyelik aidatı 100 TL’dir.

Yıllık üyelik aidatını başvuru formunu doldurduktan sonra banka havalesi / EFT ile ödeyebilirsiniz. Üyeliğinizin onaylanabilmesi için üyelik aidat bedelinin başvuru esnasında veya hemen sonrasında ödenmesi gerekmektedir.

Dernek Banka Hesap Numarası

Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği 
Türkiye İş Bankası, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Bürosu-İzmir

Şube Kodu: 3481 

Hesap Numarası: 9543

IBAN: TR53 0006 4000 0013 4810 0095 43

Üyelik Koşulları

Üyelik ve Koşulları hakkında detaylı bilgi için Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Tüzüğü Madde 5-8’i inceleyebilirsiniz. Tüzüğe ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği'ne üyelik başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için aşağıda yer alan belgelerin tarafımıza ulaşması gerekmektedir. Başvurunuzun tarafımızdan daha etkin olarak takip edilebilmesi için ön başvuru bilgilendirme formunu doldurmanızı rica ederiz.

ÜYELİK İÇİN İSTENEN BELGELER

Üyelik Başvuru Formu (ıslak İmzalı)

Nüfus Cüzdan Örneği

Yıllık üye aidatı dekontu

Fotoğraf ( 2 adet )

Üyelik Başvuru Ücreti: 100 TL dir.

Banka Bilgileri: Türkiye İş Bankası Dokuz Eylül Üniversitesi Şubeleri, Şube Kodu 3481; Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Hesap No: 9543 IBAN: TR 53 0006 4000 0013 4810 0095 43

Kayıt Ol

Formdaki tüm alanlar gerekli alandır ve eksiksiz doldurulmalıdır.
Kişisel bilgiler:

Resim Seç Değiştir Kaldır
KİŞİSEL VE HESAP BİLGİLERİ
ÖNEMLİ: Dernek üyelik başvurunuzun işleme alınabilmesi için e-posta adresinizin doğruluğunun tarafınızdan onaylanması gerekmektedir. Başvuru formunu doldurduktan sonra hesabınızı onaylamanız için gereken talimatlar e-posta adresinize gönderilecektir.
1980-09-25 seklinde yazilmalidir.
Virgul ile ayiriniz.
Resim Seç Değiştir Kaldır
Bu alana bilgisayarınızdan nüfus cüzdanınızın/ kimlik kartınızın taranmış halini yüklemeniz gerekmektedir. Azami dosya boyutu 5 MB olup; jpg veya png formatlarına izin verilmektedir.
Bu alana, başvuru formunda bulunması gerektiği düşünülen başka bir destekleyici belge yüklenebilir. Birden fazla belge yüklemek için dosyaları sıkıştırarak zip ya da rar formatında upload ediniz. Azami dosya boyutu 10 MB olup; pdf veya zip formatlarına izin verilmektedir.
Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Tüzüğü’nü okudum. Tüzükte belirtilen amaçların gerçekleştirilmesine katkıda bulunmak için Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği’ne üye olmak istiyorum. *
Elektronik Üyelik Formu’nda belirttiğim bilgilerimin doğruluğunu ve üyeliğe kabul edilmem durumunda bütün yükümlülüklerimi yerine getireceğimi beyan ve kabul eder, gereğini bilgilerinize sunarım.
Başvuruyu tamamlamak için ilgili kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.