XI. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi 2020

  • Güncelleme
  • 30.10.2019

Değerli Meslektaşlarımız,

Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği’nin XI. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi 15-17 Nisan 2020 tarihleri arasında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Kongremizde tıp eğitimi ile ilgili temel, güncel ve tartışmalı konuları kapsayan zengin bir bilimsel program, alanında uzman yerli ve yabancı bilim insanları tarafından sizlerle paylaşılacaktır. Programda; konferanslar, paneller, sözlü ve poster bildiri sunumları yer alacaktır. Geçen yıl ilk olarak yapılan ve ilgi gören  “Araştırma tartışma oturumu” bu yıl yine düzenlenecektir. Ayrıca bilimsel araştırmalara teşvik etmek amacıyla derneğimiz tarafından her yıl verilen “Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Araştırma Ödülü” kongrede sahibini bulacaktır. Kongre öncesi düzenlenecek çalıştay ve kurslar meslektaşlarımıza ve kongreye katılacak tıp öğrencilerine tıp eğitimi alanında bilgi ve deneyimlerini artırma fırsatı sunacaktır. Kongre ile ilgili bilgilere http://kongre.teged.org/UTEK2020  adresinden ulaşabilirsiniz.  

Tıp ve sağlık alanı eğitimi ile ilgilenen tüm katılımcıların beklentisini karşılayacağını umduğumuz kongremizin, sizlerin etkin katılımı ve katkıları ile değer kazanacağını düşünüyoruz.

Tıp eğitimi alanına gönül veren değerli meslektaşlarımızı ve tıp fakültesi öğrencilerini kongremizde görmekten mutluluk duyacağımızı bildirerek, saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Eş Başkanları

Doç. Dr. Nilüfer DEMİRAL YILMAZ

Prof. Dr. Yasemin ALANAY

 Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı