UTEK2018

  • Güncelleme
  • 07.03.2018

Değerli Meslektaşlarımız,

Tıp Eğitimini Geliştirme Derneği olarak X. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi’ni Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ev sahipliğinde İzmir’de, yeni ve güncel bilimsel gelişmeleri paylaşmak, gelecekte yapılabilecek çalışmalar ve uygulamalara yönelik yeni öngörüler oluşturmak hedefiyle 9-12 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştireceğiz.

Tıp ve sağlık alanı eğitimi konusunda çalışmaları olanları ve bu çalışmalardan yararlanacakları bir araya getirecek olan kongremizde; tıp eğitiminde öğrenme ve değerlendirme yaklaşımları ele alınacak, tıp eğitimi alanındaki kuramsal ve uygulamaya dönük sorunlara ortak akıl ile öneriler oluşturulacaktır. Bunun yanı sıra kongre öncesi düzenlenecek çalıştaylar ile alanda çalışanlar arasında tıp eğitiminin temel çalışma alanlarında deneyim ve bilgi paylaşımı gerçekleşecektir. Kongre ile ilgili bilgileri http://kongre.teged.org/UTEK2018 adresinden ulaşabilirsiniz.

Tıp eğitimi alanında hep birlikte daha üretken bir geleceğe adım atacağımıza olan inancımızı sizlerle paylaşıyor ve X. Ulusal Tıp Eğitimi Kongresi’ ajandanıza kaydetmenizi rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Sevgi TURAN

TEGED Başkanı